Physics Day 2

Physics day 2, Group-1  from 9.00 to-12.00

Физика (день 2, 1-смена, 9.00-12.00)

Name Surname Code Num Room
1 Anton Novitskii 1RUS 11 405
2 Aleksei Zolotarev 1RUS 12 406
3 Georgy Akindinov 1RUS 13 403
4 Andrei Uimin 2RUS 11 411
5 Mikhail Katunkin 2RUS 12 406
6 Egor Korenkov 4RUS 11 407
7 Sviatoslav Filatov 4RUS 12 416
8 Vladimir Malinovskii 5RUS 11 410
9 Zakhar Iakovlev 5RUS 12 405
10 Evgeny Filippov 6RUS 11 406
11 Egor Ivchenko 6RUS 12 403
12 Tuygun Novgorodov 7RUS 11 411
13 Yuri Martynov 7RUS 12 405
14 Vadim Sorokin 8RUS 11 407
15 Andrei Nikolaev 8RUS 12 416
16 Nikita Romanov 8RUS 13 410
17 Iaroslav Pozdniak 8RUS 14 405
18 Grigorii Bobkov 9RUS 11 406
19 Stanislav Tsapaev 9RUS 12 403
20 Aleksei Shishkin 9RUS 13 411
21 Andrei Sh​umilov 10RUS 11 405
22 Timur Khism​atulin 10RUS 12 407
23 Daria Borodulina 11RUS 11 416
24 Daniil Pavlov 11RUS 12 410
25 Vladislav Poliakov 11RUS 13 405
26 Nikolay Davydov 12RUS 11 406
27 Olzhas Zhakupov 12RUS 12 403
28 Andrei Panferov 13RUS 11 411
29 Daniil Artamonov 13RUS 12 405
30 Gassyrbek Kosherbay 13RUS 13 407
31 Arman Kozhakhmetov 1KAZ 11 416
32 Bibarys Mnaidar 1KAZ 12 410
33 Temirlan Sadykov 2KAZ 11 405
34 Nurdaulet Kemel 2KAZ 12 406
35 Asanali Rahmetulla 3KAZ 11 403
36 Tamerlan Zhumadilov 3KAZ 12 411
37 Arlan Kalin 4KAZ 11 405
38 Sanzhar Bolegenov 4KAZ 12 407
39 Diyar Tulenov 5KAZ 11 416
40 Tengiz Ibrayev 5KAZ 12 410
41 Aknazar Kazhymurat 6KAZ 11 405
42 Islam Amangeldi 6KAZ 12 406
43 Sultan Suleymenov 7KAZ 11 403
44 Ulan Kamai 7KAZ 12 411
45 Xeniya Davydova 8KAZ 11 405
46 Rassul Magauin 8KAZ 12 407
47 Zhasulan Abdrakhmanov 9KAZ 11 416
48 Almat Bauyrzhan 9KAZ 12 410
49 Sanzhar Zhumakhan 10KAZ 11 405
50 Dias Les 10KAZ 12 406
51 Berik Bazarbayev 11KAZ 11 403
52 Ulan Tore 11KAZ 12 411
53 Alexandr Maximenko 12KAZ 11 405
54 Yaroslav Bassov 12KAZ 12 407
55 Dinmukhammad Abduzhabbarov 13KAZ 11 416
56 Zhamaliddin Kalzhan 13KAZ 12 410
57 Sultanmakhmut Yesenkeldiev 14KAZ 11 405
58 Emir Kuanyshev 14KAZ 12 406
59 Viktor Shkoda 15KAZ 11 403
60 Ulan Seyikali 15KAZ 12 411
61 Raiymbek Valikhanov 16KAZ 11 405
62 Bogdan Shishkin 16KAZ 12 407
63 Rashid Gaitov 17KAZ 11 416
64 Khalmukhammad Manas 17KAZ 12 410
65 Kuanysh Gabdulla 18KAZ 11 405
66 Beibarys Akyldosuly 18KAZ 12 406
67 Arsen Bekubayev 19KAZ 11 403
68 Gaukhartas Alina 20KAZ 11 411
69 Mustafa Ismagambetov 20KAZ 12 405
70 David Li 21KAZ 11 407
71 Raiymbek Kerimbek 21KAZ 12 416
72 Salim Kutlush 22KAZ 11 410
73 Yerassyl Amangeldi 22KAZ 12 405
74 Akhat Mussabayev 22KAZ 13 406
75 Alexey Yanchenko 22KAZ 14 410
76 Nursat Saduakhassov 22KAZ 15 411
77 Yerassyl Telman 22KAZ 16 405
78 Suiindik Kalibek 22KAZ 17 407
79 Azamat Atabayev 23KAZ 11 403
80 Bernar Sapargali 23KAZ 12 405
81 Ameli Shakim 23KAZ 13 406

 

Physics day 2, Group-2  from 12.30 to-15.30

Физика (день 2, 2-смена, 12.30-15.30)

Name Surname Code Num Room
1 Davit Gevorgyan 1ARM 11 405
2 Emma Sargsyan 1ARM 12 406
3 Spartak Aghababyan 2ARM 11 410
4 Areg Grigoryan 2ARM 12 405
5 Yauheni Hankovich 1BLR 11 407
6 Uladzislau Fiadurka 1BLR 12 403
7 Andrei Peuny 1BLR 13 405
8 Vladimira Irincheva 1BGR 11 406
9 Stefan Ivanov 3BGR 11 410
10 Ivo Petrov 5BGR 11 405
11 Georgi Aleksandrov 5BGR 12 407
12 Anastasia Kartvelishvili 1GEO 11 403
13 Rolandi Pkhakadze 1GEO 12 405
14 Konstantine Gagnidze 2GEO 11 406
15 Davit Mdinaradze 2GEO 12 410
16 Sopio Bregadze 3GEO 11 405
17 Giorgi Gogaberishvili 3GEO 12 407
18 Zurab Jashi 4GEO 11 403
19 George Dzadzamia 4GEO 12 405
20 Amirali Ekhteraei 1IRN 11 406
21 Mobin Moradi 1IRN 12 410
22 Andrei Coman ROU 11 405
23 Andrei Diaconu ROU 12 407
24 Maria Vamesu ROU 13 403
25 Marko Medvedev SRB 11 405
26 Aleksandar Stanojcić SRB 12 406
27 Daler Pirov 1TJK 11 410
28 Farakhmand Khasanov 1TJK 12 405
29 Yakhyo Shamsiev 2TJK 11 407
30 Timur Salomatshoev 2TJK 12 403
31 Izzatullo Yusufov 3TJK 11 405
32 Nasrulloh Yahyozoda 3TJK 12 406
33 Safina Saidova 3TJK 13 410
34 Umedjoni Solehzoda 4TJK 11 406
35 Behruz Mansurov 4TJK 12 407
36 Sabina Abdurakhmanova 5TJK 11 403
37 Ramazon Satorov 5TJK 12 405
38 Mirkamol Qilichov 2UZB 11 406
39 Yuldosh Yusupov 3UZB 11 410
40 Javlonbek Shamsiboev 4UZB 11 405
41 Shakhzod Orzuev 4UZB 12 407
42 Nodirbek Bakhromov 5UZB 11 403
43 Furkat Yusupov 5UZB 12 405
44 Dustmamat Bozorkulov 6UZB 11 406
45 Munisbek Zaripov 6UZB 12 410
46 Shatlyk Bashimov 1TKM 11 405
47 Parahat Atekov 1TKM 12 407
48 Guvanch Berdihanov 2TKM 11 403
49 Durdygylych Gurbangulyyev 2TKM 12 405
50 Alkın Kaz TUR 11 406
51 Artun Bayer TUR 12 410
52 Azamat Myrzabekov 1KGZ 11 405
53 Artur Sadikov 1KGZ 12 407
54 Timur Tynychbekov 2KGZ 11 403
55 Nurdoolot Omuraliev 2KGZ 12 405
56 Manas Tagaev 3KGZ 11 406
57 Azamat Abykeev 3KGZ 12 410
58 Sherniyaz Sovetbek uulu 3KGZ 13 403
59 Yryskeldi Anarbekov 4KGZ 11 405
60 Amangeldi Esenov 4KGZ 12 407
61 Sultan Sultanidinov 4KGZ 13 406